Obchodní manažer-/ka pro České Budějovice, Český Krumlov, Písek, Třeboň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Písek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním drobných půjček, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní manažer-/ka

Náplň práce:
- vedení týmu obchodních zástupců
- kontrola činnosti a motivace obchodních zástupců
- nábor, zaškolení a rozvoj nových spolupracovníků
- odpovědnost za plnění výsledků ve svěřeném regionu
- kancelář k dispozici v Českých Budějovicích
- práce převážně v terénu
- působnost v oblasti České Budějovice, Český Krumlov, Písek

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme:
- zkušenost na obdobné pozici
- samostatnost, orientaci na výsledek
- zkušenosti s kontrolní činností
- smysl pro detail a analytické schopnosti
- aktivního řidiče s průkazem skupiny B
- uživatelská znalost práce na PC
- chuť vybudovat silný tým

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Společnost, která se zabývá poskytováním drobných půjček

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme:
- dobré platové podmínky (fix + bonusy)
- práci na HPP
- služební automobil i k soukromým účelům
- mobil, PC
- kancelář v Českých Budějovicích
- příspěvek na stravování - stravenky
- týden dovolené navíc
- příspěvek na investiční životní pojištění
- podporu v rozvoji a růstu spolu s firmou
- aktivní podporu od nadřízeného a všech kolegů
- férovost a transparentnost od vedení společnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2114203  Datum zveřejnění: 19.5.2015