PHP/MySQL programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti tvorby, údržby a provozu webových aplikací, hledáme vhodného kandidáta na pozici PHP/MySQL programátor.

Náplň práce:

- vývoj nových webů nebo informačních systémů na redakčním systému Vizus CMS
- vývoj nových modulů a funkcí pro stávající projekty
- používání PHP, MySQL, HTML, CSS, JS, SVN
- testování své práce i celých projektů
- zadání a komunikaci s klientem řeší projektový manažer a HTML šablonu koder

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- platové ohodnocení adekvátní zkušenostem, schopnostem a pracovnímu nasazení
- mladý a sehraný kolektiv 11 lidí
- zázemí zaběhnuté firmy – tvorba webů již 17 let
- zaškolení, podporu kolegů s letitými zkušenostmi v oboru
- neformální a přátelské prostředí, volnější pracovní dobu

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti tvorby, údržby a provozu webových aplikací

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- výbornou znalost PHP a MySQL
- dobrou znalost HTML, CSS, JavaScriptu, JQuery
- schopnost orientace v cizím kódu
- zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k zadaným úkolům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2115497  Datum zveřejnění: 20.5.2015