Media Sales Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou českou reklamní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Media Sales Manager

Popis pracovní příležitosti:

• Komplexní plánování outdoorových mediálních kampaní,
• Aktivní prodej – konzultativní styl prodeje, jednání s klienty a agenturami
• Příprava nabídek, plánů a rozpočtů
• Rozvoj vztahů se stávajícími klienty, aktivní účast při akvizici nových klientů
• Podpora pracovníků v regionech
• Koordinace produkčních činností pro outdoorovou síť
• Dohled nad kvalitou výstupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Prostředí prestižní reklamní agentury
• Kvalitní zázemí a podporu
• Nadstandardní platové podmínky v závislosti na obchodních výsledcích (fixní mzda + zajímavá provizní složka)
• Mobilní telefon, notebook
• Služební automobil
• Přátelský kolektiv, neformální atmosféru
• Práce na HPP nebo IČ; smlouva na dobu neurčitou
• Nástup dohodou
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Významná česká reklamní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované schopnosti a odbornost:

• Zkušenost s prací v mediální agentuře nebo outdoorové reklamě, nutná prokazatelná praxe (plánování médií, konzultantská činnost, prodej…)
• SŠ/VŠ vzdělání
• Znalost mediálních SW výhodou ( OOHmedia finder)
• Pokročilá znalost PC, MS Office 2010 – MS Power Point a MS Excel
• Komunikativnost, aktivita, drive, zájem, týmovost
• Orientace na reklamním a mediálním trhu
• Základní znalost AJ
• Spolehlivost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2116070  Datum zveřejnění: 21.5.2015