Servisní technik zdvihacích zařízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící na trhu jeřábů a speciální zdvihací techniky, hledáme kandidáta na pozici Servisního technika zdvihacích zařízení

NÁPLŇ PRÁCE:
- prohlídky, revize, servis, údržba a montáže procesních jeřábů a zdvíhacích mechanizmů (ne stavebních a automobilových jeřábů, výtahů a plošin)
- zajišťování servisu po celé ČR (1-2 denní výjezdy)
- vypisování pracovních listů a inspekčních protokolů
- práce s interním informačním systémem
- práce s jistícími prostředky při práci ve výškách
- komunikace s klientem

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní, rostoucí firmě
- odpovídající finanční ohodnocení (fix + os. hodnocení + přesčasy+ bonusy dle zisku firmy)
- služební automobil i pro soukromé účely (s bonusem 500 Km), notebook, telefon
- smlouvu na dobu neurčitou
- pružnou pracovní dobu
- neustálý odborný růst, profesní, kvalifikační a finanční postup
- moderní čisté pracoviště
- závodní stravování a příspěvek na stravování
- krytí nákladů spojených s výjezdy (diety, phm)
- plně hrazené školení v zahraničí
- firemní akce pro zaměstnance
- do konce léta k dispozici spol. místnost a fitness v zázemí firmy
- místo výkonu práce: Brno + výjezdy

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

společnost působící na trhu jeřábů a speciální zdvihací techniky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- ÚSO, SŠPE obor elektro, vyhl. 50 par. 6
- 3 roky praxe v údržbě nebo servisu strojních nebo elektro zařízení
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- znalost problematiky el. pohonů, frekvenčních měničů, regulace a měření, programovatelných automatů
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (Office, internet)
- praxe v servise zdvíhacích zařízení (jeřáby, výtahy) – velkou výhodou
- znalost problematiky zdvíhací techniky - výhodou
- znalost technické AJ nebo NJ na komunikativní úrovni – výhodou
- znalost dálkových měřících technik - výhodou
- znalost konstrukčních a projektových IS (Autocad, Solidworks a pod.) – výhodou
- časová flexibilita
- samostatnost, přesnost, důkladnost, spolehlivost, odpovědnost
- zkušenost s pracemi nebo pobytem ve výškách - podmínkou, lékařské potvrzení o způsobilosti – výhodou
- nástup dohodou, ihned – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2116991  Datum zveřejnění: 22.5.2015