Specialista marketingové komunikace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významného dovozce zemědělské techniky se sídlem v Berouně, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista marketingové komunikace.

Pracovní náplň:
- realizace inzerce v tištěných periodikách
- realizace grafických úprav a příprava firemních propagačních materiálů
- tvorba občasníku zasílaného obchodním partnerům
- realizace odborných článků, interview a videí
- tvorba a správa webových stránek společnosti
- správa firemního profilu na sociálních sítích
- správa kampaní ve vyhledávačích
- průběžná SEO optimalizace webových stránek společnosti
- pravidelné vyhodnocování online provozu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost samostatné práce spojené s motivujícím finančním ohodnocením v zázemí silné a úspěšné společnosti
- místo výkonu práce – okres Beroun
- příspěvek na stravné, mobilní telefon, dovolená navíc
- školení a osobní rozvoj po odborné stránce
- příjemné pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

významný dovozce zemědělské techniky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- kreativitu, spolehlivost a zájem o marketingovou komunikaci a online marketing
- znalost prostředí Adobe InDesign, Adobe Photoshop
- zkušenosti s tvorbou webových stránek
- znalost SEO optimalizace
- AJ na komunikativní úrovni
- SŠ vzdělání
- praxi v oboru
- řidičské oprávnění sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2117150  Datum zveřejnění: 22.5.2015