Stavbyvedoucí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje developerské služby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí.

Náplň práce
• Výrobní příprava, spolupráce na tendrových řízeních při výběru dodavatelů
• Řízení postupu prací – hlavní i dílčí harmonogramy výstavby
• Řízení, koordinace a kontrola subdodavatelů
• Vedení stavebního deníku a kontrolních dnů s dodavateli včetně pořizování zápisů
• Řízení oběhu a aktualizace projektové dokumentace na stavbě
• Spolupráce při přípravě a kontrola dodržování technologických předpisů, KZP a technických norem při realizaci stavby
• Provozní jednání s dotčenými úřady
• Správa zařízení staveniště
• Spolupráce s externími subjekty (autorský dozor architekta/projektanta, koordinátor BOZP apod.)
• Kontrola prostavěnosti dodavatelů v průběhu realizace stavby

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Odpovídající odměnu
• Profesní růst
• Nástup ihned (popř. dle dohody)
• Místo pracoviště: Praha a okolí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

developerské služby

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• Preferováno VŠ vzdělání stavebního směru
• Autorizace v oboru nutností