Asistent/ka BackOffice - student SŠ/VŠ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá účetnictvím, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka BackOffice - student SŠ/VŠ

Náplň práce:
• Běžná administrativní agenda, podpora chodu kanceláře
• Třídění došlé pošty, emailová komunikace
• Vyřizování telefonátů
• Péče o návštěvy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
• Brigáda – praxe a přivýdělek při studiu
• práce v dynamickém kolektivu, v pěkném prostředí
• flexibilní pracovní doba
• Místo výkonu práce – Praha 1
• Plat – dle dohody

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

společnost, která se zabývá účetnictvím

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Student/ka SŠ/VŠ se zaměřením na ekonomii
• Praxe výhodou, nikoli podmínkou
• Čeština na úrovni rodilého mluvčího, komunikativní znalost angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2119075  Datum zveřejnění: 25.5.2015