IT administrátor – senior pozice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta dynamickou technologickou společnost s českým kapitálem, vyvíjející a integrující informační systémy pro mobilní komunikaci a internet hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

• Vývoj rozsáhlých systémů a aplikací (elektronické obchody, platební systémy, PR SMS systémy)
• Analýza a návrh datových modelů, znalost databázi.
• Schopnost porozumět procesně složitým systémům.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Práci pro renomované klienty.
• Možnost částečné práce z domu, interní vzdělávání v oblasti IT.
• Finanční ohodnocení podle schopností a zkušeností uchazeče.
• Termín nástupu: ihned
• Druh pracovního poměru: plný úvazek nebo živnost
• Vhodné i pro juniory
• Možnost sebevzdělávání
• Inspiraci a naučení se nových technologií
• Pro schopné uchazeče možnost i vést svůj tým
• Místo pracoviště: Jihlava

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost s českým kapitálem, vyvíjející a integrující informační systémy pro mobilní komunikaci a internet.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

• Network: ipsec, tcp/ip, iptables
• Min. SŠ vzdělání s maturitou
• Aplikační servery: jboss, servicemix
• System: linux, windows, windows server - zakladní znalost
• Virtualizace: xen, kvm, openvz, vmware
• Služby: zabbix, mysql, zimbra, openssl, wifi, openvpn, nfs, loadbalancing

Osobnostní předpoklady a zručnost:

• Přehled o internetových technologiích je nezbytný. Ochota neustále sledovat a vzdělávat se v odvětví. Solidní přehled o problematice bezpečnosti.
• Znalost softwaru pro správu verze (SVN, Git, …) je vítaná.
• Znalost dalších jazyků (kromě angličtiny) je vítaná.
• Schopnost zvládat nárazové zvýšení práce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2122056  Datum zveřejnění: 28.5.2015