Analytik /vývojář PHP – senior pozice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Kraj Vysočina
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta dynamickou technologickou společnost s českým kapitálem, vyvíjející a integrující informační systémy pro mobilní komunikaci a internet hledáme vhodného kandidáta na pozici: Analytik /vývojář PHP – senior pozice
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
• Vývoj rozsáhlých internetových aplikací (elektronické obchody, podpora prodeje, prezentace produktů a služeb) zejména v jazyce PHP na profesionální úrovni
• Analýza a návrh datových modelů, znalost databázi
• Schopnost porozumět procesně složitým systémům

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práce pro renomované klienty
• Flexibilita
• Částečná práce z domu
• interní vzdělávání v oblasti IT
• nástup ihned
• práce na HPP nebo ŽL
• místo výkonu práce Jihlava nebo Praha

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost s českým kapitálem, vyvíjející a integrující informační systémy pro mobilní komunikaci a internet.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání
• Anglický jazyk – mírně pokročilý
• Počítačové znalosti – administrátor:
- Administrace UNIX/Linux – základy
• Počítačové znalosti – programátor:
- MySQL – pokročilý
- PHP – expert
- JavaScript – pokročilý
- AJAX – pokročilý
- HTML – expert
- XML – pokročilý
- SQL - pokročilý
• Přehled o internetových technologiích je nezbytný
• Ochota neustále sledovat a vzdělávat se v odvětví
• Solidní přehled o problematice bezpečnosti.
• Vynikající znalost HTML, CSS, Java scriptu je nutná.
• Znalost alespoň jednoho PHP frameworku (zend, Code Igniter …) a OOP je nutná
• Znalost softwaru pr správu verze (SVN, Git, …) je vítaná.
• Znalost dalších jazyků (kromě angličtiny) je vítaná.
• Schopnost zvládat nárazové zvýšení práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2122057  Datum zveřejnění: 28.5.2015