Konstruktér - strojírenství

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá strojírenským průmyslem s vazbou na výrobu zařízení pro úpravu a čištění vod, ekologii a výrobu filtračních zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konstruktér

Náplň práce:

- Modelování dodaných zařízení (nové díly a úpravy původních)
- Tvorba výrobní dokumentace v AutoCad (2D) a SolidWorks (3D)
- Tvorba návodů k obsluze (v AJ)
- Služební výjezdy a jednání u zákazníka
- Technický dohled nad přípravou a realizací

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- práci na HPP v stabilní rostoucí firmě
- 1 směnný provoz (8 hod.)
- zajímavé platové ohodnocení + 13. plat + proplacení přesčasů
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- kompletní technické zázemí
- možnost navštívit, skrz pracovní cesty, zajímavé místa po celém světě (plně hrazené)
- místo výkonu práce - Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- SŠ vzdělání ukončené maturitou oboru strojnictví
- 3 roky praxe v konstrukcích strojů a zařízení
- Pokročilá znalost konstrukčních programů (AutoCad 2D , SolidWorks 3D)
- Uživatelská znalost PC (Office, web)
- ŘP B
- AJ – komunikativní na střední úrovni (slovem a písmem)
- Ruský jazyk – výhodou
- Samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita a ochota vycestovat, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2129595  Datum zveřejnění: 4.6.2015