Programátor JAVA/databázový specialista – senior pozice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamickou technologickou společnost s českým kapitálem, vyvíjející a integrující informační systémy pro mobilní komunikaci a internet hledáme vhodného kandidáta na pozici: Programátor JAVA/databázový specialista – senior pozice

Náplň práce:

- vývoj a analýzy rozsáhlých systémů a aplikací pro mezinárodní start-up projekty.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- vhodné i pro juniory
- možnost HPP nebo IČO
- možnost sebevzdělávání
- inspiraci a naučení se nových technologií
- pro schopné uchazeče možnost i vést svůj tým
- 40000,- a výše (dle schopností a zkušeností uchazeče)
- místo pracoviště: Jihlava / Praha
- nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

integrující informační systémy pro mobilní komunikaci a internet

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- min. SŠ
- přehled o internetových technologiích je nezbytný
- ochota neustále sledovat a vzdělávat se v odvětví
- solidní přehled o problematice bezpečnosti
- znalost softwaru pro správu verze (SVN, Git, …) je vítaná
- znalost dalších jazyků (kromě angličtiny) je vítaná
- schopnost zvládat nárazové zvýšení práce
- znalost programování v JAVA - J2EE (J2SE výhodou)
- schopnost návrhu databáze a datového modelu aplikace podle požadavků
- perfektní znalost SQL jazyka a alespoň jedné relační databáze (MySQL, MSSQL,
- Oracle, PostgreSQL...)
- znalost programování v PHP výhodou
- znalost prostředí Unix/Linux a shellového skriptování výhodou
- zkušenosti z práce analytika výhodou
- anglický jazyk alespoň ve formě porozumění textu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2134309  Datum zveřejnění: 9.6.2015