Administrátor a referent veřejných zakázek

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Administrátor a referent veřejných zakázek

Náplň práce:

• komplexní zajišťování agendy veřejných zakázek zadávaných organizací
• administrace zadávacích řízení (zpracování zadávací dokumentace, zveřejňování, administrace dotazů, zpracování a vedení dokumentace zadávacích řízení, řešení námitek apod.)
• zajišťování dodržování zákona, postupů, metodik a interních předpisů při zadávání veřejných zakázek

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené
• pružná pracovní doba
• příspěvek na stravování
• jazykové kurzy a další odborné vzdělávání
• služební mobilní telefon
• místo výkonu práce: Praha
• platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, platová třída 10 – 12
• termín nástupu: dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

příspěvková organizace

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky

• vysokoškolské vzdělání (právní obor výhodou)
praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek výhodou
• znalost zákona č.137/2006 Sb., o veřejných zakázkách a souvisejících právních předpisů
• znalost relevantní rozhodovací praxe ÚOHS a soudů
• uživatelská znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Outlook)
• dobrý písemný i ústní projev
• pečlivost, odpovědnost, samostatnost
• komunikační a organizační dovednosti
• trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2146701  Datum zveřejnění: 16.6.2015