Obchodní manažer – konzultant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost specializací se nejen na servisní pronájem textilií pro průmysl, zdravotnictví, hotelnictví a gastronomii, hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Obchodní manažer – konzultant.

Pracovní náplň:
- akvizice nových klientů
- hledání vhodných zákazníků pro čistotu a hygieny
- telefonická, případně emailová komunikace
- osobní schůzky s analýzou potřeb a prohlídkou areálu firmy
- navržení řešení přímo na míru
- předložení nabídky a vzorků
- uzavření smlouvy
- pro tvorbu nabídek a kalkulací je k dispozici asistentka obchodního odd.
- působnost ve svěřeném regionu (oblast Moravy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- výborné platové ohodnocení
- fix + provize z jednotlivých obchodů
- zázemí stabilní mezinárodní rodinné firmy s tradicí a transparentním vedením
- HPP
- práci ve firmě, která je špičkou ve svém oboru
- automobil, počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
- asistentku pro tvorbu nabídek, smluv a administrativní podporu
- homeoffice
- odborné zaškolení
- místo výkonu práce ve svěřeném regionu (oblast Moravy)

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- výborné obchodní a komunikativní dovednosti
- samostatnost, důslednost a především výdrž
- zkušenost v prodeji služeb je významnou výhodou
- reprezentativní vystupování
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- uživatelská znalost práce na PC (mail, internet, MS Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2149153  Datum zveřejnění: 18.6.2015