Technický pracovník – Technický poradce prodeje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti IT/IS – systémy automatické identifikace, mobilního sběru dat a bezdrátových sítí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technický pracovník – Technický poradce prodeje.

Náplň práce:
• Péče o stávající zákazníky
• Prodej služby/řešení na základě potřeb klienta
• Zpracování řešení na míru zákazníkovi
• Vypracování nabídky a podkladů
• Při celém procesu spolupráce s týmem
• Pohyb za klienty po celé ČR

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práce na HPP (fix + bonusy)
• Benefity - mobil, PC, auto i k soukromým účelům
• Práce s významnými obchodními partnery jako Honeywell, Datalogic, Zebra …
• Možnost sebevzdělávání
• Práce v perspektivním oboru s novými technologiemi
• Kontakt se zahraničím
• Možnost profesního růstu
• Individuální přístup
• Kancelář v Praze, působnost po celé ČR
• Nástup ihned nebo dohodou

mobilní telefon, notebook, automobil, možnost sebevzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

která působí v oblasti IT/IS – systémy automatické identifikace, mobilního sběru dat a bezdrátových sítí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• VŠ/SŠ vzdělání technického směru
• Praxe min. 3 roky v oboru
• Znalost sítí a práce s jejich nastavením, zabezpečením a limity
• Znalost práce s operačními systémy - instalace, konfigurace
• Proklientský přístup a komunikativnost
• Znalost práce na PC, technická zdatnost
• Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• Ochota učit se – práce s novými technologiemi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2166246  Datum zveřejnění: 2.7.2015