Obchodník – Junior HU

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, úspěšnou obchodní společnost působící v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník – Junior HU

Náplň práce:
• Efektivní správa zákaznického portfolia - Převzetí svěřených zákazníků, Provádění obchodních aktivit, Budování vztahů se zákazníky a péče o ně, Správné zařazení zákazníka
• Tvorba objednávek
• Poskytování poradenství - WEB, telefon, email, osobní, pro svěřené trhy: Maďarsko
• Vzdělávání, školení – interní
• Zákaznický servis, dostupnost zákaznického centra
• Spoluodpovědnost za efektivitu práce ZC
• Aktivní obchodování na svěřených zákaznících
• Aktivní vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
• Spoluúčast na projektech, týkajících se správy zákazníků
• Sběr informací od zákazníků a vyhledávání obchodních příležitostí na trhu
• Plnění odsouhlasených obratových plánů obchodu
• Zadávání informací do CRM
• Evidence reklamací a vratek do IS, CRM
• Reporting (Zaznamenávání výsledků a vlastních aktivit v písemné podobě

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Bonusy:
1. Za obrat na svěřených zákaznících
2. Za akvizice nových zákazníků
3. Za dostupnost ZC a příjem objednávek
4. Za splnění cílů oddělení
5. Za plnění měsíčních a sezonních plánů nadřízeného
• Benefity ve formě stravování a příspěvku na penzijní připojištění
• Motivující finanční ohodnocení (30.000,- fix + provize)
• Služební automobil i k soukromým účelům
• Příspěvek na ubytování
• Místo výkonu práce: Zašová, nedaleko Valašského Meziříčí, okres Vsetín

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Úspěšná obchodní společnost působící v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:
• Dobrá orientace v automobilovém aftermarketovém průmyslu - výhodou
• Dobrá znalost v automobilových značek a jednotlivých modelů, orientace v novinkách - výhodou
• Dobrá znalost práce v MS Office
• Výborná telefonní komunikace, empatie, předvídání potřeb zákazníků
• Zodpovědnost a flexibilita
• Výborná znalost jazyka (potřebného pro obsluhu svěřené země) Maďarština – rodilý mluvčí ( SK nebo CZ pro jazyk firemní komunikace)
• Znalost dalšího cizího jazyka (AJ, PJ) výhodou
• Výborné komunikační schopnosti
• Dobré obchodní dovednosti
• Prezentační dovednosti
• Schopnost práce v týmu
• Zákaznický přístup
• Aktivní přístup, samostatnost
• Chuť se vzdělávat
• Schopnost akceptovat změnu
• Ztotožnění-se s firemními hodnotami a firemní kulturou
• Aktivní řešení problémů, předcházení problémům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2179584  Datum zveřejnění: 11.8.2015