C++ programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem SW, hledáme vhodné kandidáty na pozici C++ programátor, který se stane členem core development týmu pracujícího na vývoji integrovaného emailového řešení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
− Práci na HPP nebo IČO
− Dlouhodobou spolupráci
− Motivující finanční ohodnocení
− Perspektivní a zajímavou práci v mladém kolektivu
− Zázemí stabilní a stále se rozvíjející mezinárodní společnosti
− Lokalita – Praha 2 - Vinohrady
− Datum nástupu – ihned

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Please note: We do not offer a relocation package and cannot offer assistance with issuing a working visa. You should already be based in Prague as this position is not available to work remotely. Knowledge of Czech language is necessary. If interested, please send us your CV and we will contact you shortly.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která se zabývá vývojem SW a vývojem integrovaného emailového řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme:
− Vysokoškolské vzdělání výhodou (informatické obory)
− Znalost C++ a zkušenost s programováním pro Linux (praxe minimálně 3 roky)
− Dobrá znalost databází výhodou
− Znalost češtiny a angličtiny podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2183347  Datum zveřejnění: 15.7.2015