Senior obchodník / Senior sales representative

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, firma zabývající se importem zboží z Asie,
jejímiž cílovými zákazníky jsou evropské velkoobchody, hledá spolupracovníky do kanceláře v Praze pro:
• specializovaný prodej úklidových produktů pro domácnost (utěrky, hadry, mopy, úklidové rukavice),
• obalových materiálů pro potravinový průmysl, eco sheets,
• infračervených topných panelů

Náplň práce:
• jednání s dodavateli a odběrateli
• samostatné aktivní vyhledávání a oslovování potencionálních odběratelů
• cestování za účelem návštěvy obchodních partnerů po Evropě
• uzavírání smluv (výroba, dodání, prodej, dohody o cenách, cenové kalkulace)
• vytváření a vedení obchodní agendy (objednávky)
• účast na poradách
• výkaznictví vlastní činnosti
• spolupráce se stávajícími obchodními partnery a zákazníky
• marketing a reklama

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• platové ohodnocení tvoří smluvní základ a motivující podíl ze získaných obchodních zakázek
• zajímavá práce s možnosti seberealizace v oblasti prodeje
• jednání převážně se zahraničními obchodními partnery
• práce v dynamicky se rozvíjející obchodní společnosti
• možnost kariérního postupu na pozici obchodního ředitele
• nástup možný ihned

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost zabývající se importem zboží z Asie, jejímiž cílovými zákazníky jsou evropské velkoobchody.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání
• pokročilá znalost alespoň AJ je nezbytnou podmínkou
• pokročilá znalost ostatních jazyků považujeme za velkou výhodu
• obchodní praxe v oblasti prodeje je absolutní podmínkou

Osobnostní předpoklady:
• obchodní dovednost
• výborné komunikační schopnosti
• znalost práce na PC (MS Office)
• výborné organizační schopnosti, osobní flexibilita dle pracovních potřeb
• zodpovědnost, spolehlivost, logické myšlení
• samostatná práce především v terénu při prodeji, taktéž teamová součinnost při plnění firemního cíle

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2183708  Datum zveřejnění: 15.7.2015