PLC/SCADA inženýr-programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, stabilní českou firmu zabývající se komplexním řešením úloh průmyslové automatizace v ČR i v zahraničí, hledáme vhodného kandidáta na pozici PLC/SCADA inženýr-programátor.

Náplň práce:

• Spolupráce na návrhu a realizaci projektů průmyslové automatizace v potravinářství
• Programování PLC a SCADA systémů
• Zpracování technické dokumentace
• Účast na zprovoznění zařízení v místě instalace v ČR i v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Rozmanitou a tvůrčí práci na zajímavých projektech
• Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
• Zázemí stabilní společnosti s více jak 20ti letou historií
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Příplatky za práci v zahraničí
• Notebook, mobilní telefon
• Volnou pracovní dobu
• Možnost nástupu ihned
• Lokalita: Praha

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, stabilní českou firmu zabývající se komplexním řešením úloh průmyslové automatizace v ČR i v zahraničí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Dobrá znalost programování PLC systémů SIMATIC S7
• Znalost SCADA systému WinCC
• Znalost procesních řídicích systémů vyšší úrovně výhodou
• Schopnost týmové práce
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, další světový jazyk výhodou
• Praxe v oboru automatizace minimálně 2 roky, potravinářský průmysl výhodou
• Ochota dále se vzdělávat
• Ochota cestovat do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2190618  Datum zveřejnění: 21.7.2015