Linux administrátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mladou a inovativní společnost, která provozuje webové, e-mailové servery a zajišťuje provoz firemních sítí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Linux junior administrátor.

Náplň práce:
• Správa a instalace webových či emailových serverů
• optimalizace serverů pro maximální výkon
• tvorba monitoring template pro Zabbix a jejich optimalizace
• příprava cloudových řešení na Amazon AWS
• po zapracování samostatná práce na projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
• hledáme jak juniorní tak seniorní pozici
• pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy
• práce na IČO, případně formu dohody
• po zapracování možnost homeoffice třeba z Thajska
• otevřenou a upřímnou komunikaci
• podporu od ostatních členů týmu, kdykoliv bude potřebadlouhodobou spolupráci
• nová kancelář v Praze Braníku
• nástup ihned, případně dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která provozuje webové, e-mailové servery a zajišťuje provoz firemních sítí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Znalost systémů Debian / CentOS
• znalost konfigurace Apache s PHP, MySQL a Postfix
• znalost základního skriptování v BASH
• výhodou je znalost Nginx nebo replikace MySQL
• pečlivost, samostatnost, invence, chuť se učit novým věcem, být Linux fanda
• anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (občasná komunikace s klienty)
• alespoň rok se zabývat správou Linux serverů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2192191  Datum zveřejnění: 22.7.2015