Projektant MaR/elektro.

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje systémová řešení pro průmyslové podniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant MaR/elektro.

Náplň práce:

• Zpracování projektové dokumentace všech stupňů
• Zpracování poptávek, nabídek, kalkulací a studií
• Řízení a realizace zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Pracovní poměr: 1 rok na dobu určitou, poté možnost na dobu neurčitou
• Odpovídající platové ohodnocení + výkonnostní prémie
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• Zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování)
• Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu
• Místo výkonu práce: Kralupy nad Vltavou
• Nástup možný ihned

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která poskytuje systémová řešení pro průmyslové podniky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• VŠ elektrotechnického zaměření
• Praxe v oboru výhodou
• Vyhláška č. 50/78
• Znalost práce na PC (Word, Excel, AutoCAD, e-mail, internet)
• Znalost AJ (znalost NJ, RJ vítána)
• Řidičský průkaz skupiny B
• Samostatnost i týmová spolupráce
• Ochota neustále se v zdělávat
• Aktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2192361  Datum zveřejnění: 22.7.2015