Hlavní účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• kompletní vedení podvojného účetnictví včetně mezd, tj.
• evidence došlých, vystavených faktur a JSD a jejich zaúčtování
• evidence pokladních dokladů a banky a jejich zaúčtování, placení závazků
• vystavování interních dokladů
• evidence majetku a skladu, jejich zaúčtování a účast na fyzických inventurách
• zpracování vnitřních účetních směrnic a jejich aktualizace
• zpracování statistických výkazů
• kompletní vedení personální a mzdové agendy
• zpracování roční účetní závěrky, včetně dokladových inventur, daňového přiznání k DPPO, výkazů, přílohy, výroční zprávy
• zpracování měsíčních přiznání k DPH, souhrnných hlášení, přenesení daňové povinnosti a intrastatu
• zpracování silniční daně
• komunikace se státními institucemi a jinými autoritami v dané oblasti
(především finančním úřadem, Pražskou správou sociálního zabezpečení, zdravotními pojišťovnami, statistickým úřadem a živnostenským úřadem) a účast na kontrolách
• příprava podkladů pro vedení společnosti
• řešení pohledávek, sledování splatnosti, jejich vymáhání a případná spolupráce s právníkem
• spolupráce s externími auditory

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• služební telefon
• stravenky/příspěvek na stravování
• služební notebook
• parkování v objektu
• plat 45.000,-
• HPP
• Nástup dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Pro našeho klienta, společnost se sídlem na Praze 10 a zabývající se velkoobchodem s IT technologiemi a IT službami hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici hlavní účetní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ,VŠ vzdělání ekonomického směru
• praxe minimálně 3 roky
• výborná znalost platné účetní a daňové legislativy
• znalost platných mezinárodních účetních standardů
• aktivní znalost účetního systému HELIOS ORANGE
• praxe v zahraničním obchodu výhodou
• znalost AJ slovem i písmem
• samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2194400  Datum zveřejnění: 23.7.2015