Obchodník pro ERP systémy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky:

• SŠ, VŠ - výhodou
• Zkušenost s aktivním prodejem min 2 roky – v oblasti IT výhodou
• Znalosti z oblasti IT – výhodou
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti
• Znalost firemních procesů - výhodou
• Technické myšlení
• Dynamická a proaktivní osobnost
• Samostatnost, organizační a analytické schopnosti
• AJ – středně pokročilý - slovem i písmem
• ŘP skupiny B
• Znalost SAP – výhodou

Náplň práce:

• Prodej informačního podnikového systému SAP Business One pro segment SME
• Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, business networking
• Starostlivost o klientelu a vybavování požadavků
• Evidence proběhlých schůzek, tvorba nabídek
• Budování klientského vztahu
• Posilování brandu společnosti
• Cestování po ČR
• Monitoring konkurence, marketingové aktivity
• Odpovědnost za dosažené výsledky

Nabízíme:

• Práce na HPP
• Dvojsložkové platové ohodnocení – fix + 3 úrovně bonusů
• Partnerská spolupráce s leadrem v oblasti podnikových aplikací
• Globální způsob práce - SAP Community Network
• Flexibilní pracovní doba
• Odborné vzdělávání několikrát ročně
• Certifikace
• Služební vůz – po zapracování i pro soukromé účely, notebook, mobil
• Pozice vhodná i pro absolventy

Nástup: dohodou, ihned - výhodou
Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, IT společnost, která se zaměřuje na dodávky a podporu SAP Business One hledáme vhodného kandidáta na pozici obchodníka pro ERP systémy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2195666  Datum zveřejnění: 24.7.2015