Business Developer / Sales Manager - Dotace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní poradenskou společnost v oblasti optimálního řízení nákladů společností, hledáme kandidáty/tky na pozici Business Developer / Sales Manager.

Popis pozice:
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- akvizice nových zákazníků orientovaných na výzkum, vývoj a inovace v rámci celé ČR
- práce s přidělenou databází firem, kvalifikace firem, stanovení priorit
- sjednávání obchodních schůzek a jejich vedení u klientů
- vyjednávání a uzavírání smluv se zákazníky
- udržování a rozšiřování dobrých vztahů se získanými klienty
- rozvoj nových obchodních kanálů, networking
- monitoring konkurence a obchodních rizik
- organizace seminářů, prezentací, workshopů, účast na veletrzích

Profil vhodného kandidáta:
- Český jazyk– rodilý mluvčí, Anglický jazyk – slovem i písmem
- pracovní zkušenost z oblasti prodeje služeb a B2B minimálně 2 roky
- komunikační a prezentační dovednosti na vysoké úrovni
- zkušenosti s komunikací s top managementem firem výhodou
- reprezentativní a přesvědčivé vystupování, přiměřené sebevědomí
- silná orientace na výsledek a dosahování cílů, proaktivita
- vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost
- řidičský průkaz B podmínkou (obchodní cesty po celé ČR)

Nabízíme:
- práci v renomované, stabilní a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, mezi jejíž klienty patří největší české i zahraniční firmy
- nadstandardní odměnu včetně finančních bonusů závislých od dosažených výsledků
- bonusy vyplácené 2x ročně
- jednání s firmami orientovanými na atraktivní oblast RnD a inovací (věda a výzkum)
- zajímavou a motivující práci s vysokou mírou samostatnosti
- možnost dalšího profesionálního růstu (vč. rozvojových školení při dlouhodobé spolupráci)
- mladý a neformální pracovní kolektiv
- sdílený služební automobil i pro soukromé účely
- notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
- 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní akce
- HPP - nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou (12 měsíců), v případě vzájemné spokojenosti pak smlouvu na dobu neurčitou
- nástup ihned, případně dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2199152  Datum zveřejnění: 28.7.2015