Vývojář.net, asp.net

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- Analýza požadavků (interních i zákaznických)
- Návrh řešení
- Tvorba aplikací a modulů systému
- Analýza požadavků
- Vytváření návrhů řešení, funkčních modelů atd
- Vývoj aplikací a jednotlivých modulů systému
- Spolupráce s ostatními členy týmu

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- Kreativní práci HPP ve stabilní české společnosti s velkou mírou možností seberealizace
- Slušné platové ohodnocení (fix + osobní ohodnocení + bonus ze zisku firmy)
- Příspěvek na stravování
- Penzijní připojištění
- Zaškolení do problematiky, proškolení na nové technologie pravidelné odborné školení a semináře
- Účast na mezinárodních projektech
- Individuální přístup ke každému zaměstnanci
- Společné firemní akce
- Pozice vhodná i pro absolventy
- Místo výkonu: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, společnost zabývající se IT technologiemi, hledáme nového kolegu na pozici Vývojář.net, asp.net

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání, v IT oboru – výhodou
- Bez IT vzdělání min. 2 roky praxe v oboru
- Znalost .NET, ASP.NET, případně JS, AJAX
- Znalost anglického jazyka (čtení technické dokumentace)
- Znalost SQL (příp. VB, HTML, CSS) – výhodou
- Úspěšné výsledky s vývojem IS na podobné pozici – výhodou
- Praxe v jednání se zákazníky - výhodou
- Analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2201109  Datum zveřejnění: 29.7.2015