Tavič - Pracovník licího pole

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, slévárnu přesného lití, dodavatele kritických dílů pro letecké motory, plynové turbíny a jaderné reaktory, hledáme kandidáty na pozici Tavič - Pracovník licího pole

Náplň práce:
- obsluha vakuových tavících a předehřívacích pecí
- lití tekutého kovu
- příprava forem - balení, čistění
- pomocné práce na licím poli
- obsluha pece na tepelné zpracování

Požadavky:
- SOU technického zaměření
- praxe v oboru slévárenství výhodou
- počítačová gramotnost
- ochota pracovat ve směnném provoze
- spolehlivost, přesnost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- zaučení a vzdělávání v perspektivním oboru
- zajímavou práci ve slévárně, která odlévá výrobky na úrovni složitosti, která je v ČR jedinečná
- růst odbornosti a pravomocí odpovídající schopnosti převzít příslušné zodpovědnosti včetně ochoty k dalšímu vzdělávání
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- zajištěné závodní stravování a příspěvky na něj
- HPP - nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou (12 měsíců), v případě vzájemné spokojenosti pak smlouvu na dobu neurčitou
- práce v Praze - Jinonicích
- nástup ihned, případně dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

slévárna přesného lití, dodavatele kritických dílů pro letecké motory, plynové turbíny a jaderné reaktory

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2203131  Datum zveřejnění: 30.7.2015