Vývojář pro projekty C ++

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem SW, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojáře pro projekty C++.

Náplň práce:
• Vývoj SW projektů v oblasti dohledových a řídicích systémů
• návrh, realizaci, implementaci a testování částí řídicích a dohledových systémů počínaje síťovými komunikacemi a konče grafickým zobrazováním.

Kvalifikační předpoklady:
• Pozice je určena absolventům vhodných oborů vysokých škol se zaměřením na IT a vývoj software
• Požaduje se znalost AJ alespoň na úrovni nutné ke studiu odborné literatury a dokumentace
• Vítán je řidičský průkaz skupiny B
• Pokročilá znalost C++, (výhodou zkušenost s knihovnami Boost, Qt)
• Základy systémového programování ve Windows a Linux
• Alespoň uživatelská znalost jazyka SQL
• Alespoň základní znalost dalších technologií (C#, Java, Visual Basic)
• Zkušenosti s vývojem SW projektů

Nabízíme:
• Dobré platové ohodnocení
• Pět týdnů dovolené a řadu dalších benefitů
• zajímavý obor vyžadující široký odborný rozhled.
• Týmová spolupráce
• Místo výkonu práce: Praha 8

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj SW

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2204782  Datum zveřejnění: 1.9.2015