Obchodní konzultant - telesales

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Na Kozačce 1289/7, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
80 - 80 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PŘEDVÝBĚR.CZ je dynamicky se rozvíjející ryze česká společnost poskytující již 7. rokem personální služby. Pro rozšíření našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici obchodní konzultant – telesales.

Náplň práce:
• sjednávání schůzek pro obchodníky v rámci ČR
• kontaktování managerů, ředitelů, majitelů společnosti
• NENÍ to přímý obchod!
• NEPRODÁVÁTE, pouze sjednáváte schůzku!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabizime:
• Zázemí stabilní společnosti v centru Prahy
• 7 let na trhu
• neustále rosteme
• DPP nebo HPP
• min. 20 hodin týdně
• Vhodné pro studenty, maminky na mateřské, případně jako 2. práce k Vaší jiné činnosti
• nástup ihned
• platové podmínky – 80 Kč/hod. + provize za sjednané schůzky a provize z obchodu, které realizuji obchodnici

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Min.SŠ vzdělání
• obchodní duch
• samostatnost, rychlost, pružnost
• orientace na PC a internetu
• velmi dobré komunikační dovednosti, zejména po telefonu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2204934  Datum zveřejnění: 15.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 - 80 Kč/hodina