Servisní technik s AJ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dodávkami, instalacemi a servisem přístrojů a zařízení v oboru měření hluku, vibrací a vibračních zkoušek, hledáme vhodné kandidáty na pozici servisního technika.

Náplň práce, povinnosti:
• přímá komunikace se zákazníkem
• záruční a pozáruční servisní zásahy
• servis a technickou podporu po telefonu
• instalace měřicích systémů a elektrických zařízení
• zaškolení obsluhy pro práci se zařízením
• pohyb za klienty po celé ČR, občas i zahraničí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
• motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
• 5 týdnů dovolené
• 5 sickdays
• mobil a PC i k soukromým účelům
• malý kolektiv, možnost individuální domluvy
• sídlo společnosti v Praze
• využití cizích jazyků a podpora při jejich dalším studiu
• pozice možná i pro absolventy
• možnost dalšího vzdělávání v perspektivním oboru
• zajímavou, samostatnou, různorodou a náročnou práci s moderním zařízením v dané oblasti
• nástup ihned, případně dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Společnost, která se zabývá dodávkami, instalacemi a servisem přístrojů a zařízení v oboru měření hluku, vibrací a vibračních zkoušek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• AJ na komunikativní úrovni
• SŠ/VŠ technického zaměření
• platnou vyhlášku 50/1978 Sb.
• manuální zručnost, komunikativnost, příjemné vystupování
• samostatnost v rozhodování, odpovědnost
• znalost práce na PC
• řidičské oprávnění skupiny B
• časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2222681  Datum zveřejnění: 14.8.2015