Obchodní a marketingová asistentka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním světovým dodavatelem zdravotnických potřeb, hledáme vhodnou kandidátku na pozici: Obchodní a marketingová asistentka.

Náplň práce:
- Poskytování administrativní podpory, sekretářské služby
- Získávání lepších výsledků firmy v ČR i na Slovensku
- Podpoření efektivní práce v kanceláři, zvyšovaní podílů na trhu
- Podpora prodejních sil
- Komunikace se zákazníky a členy prodejního týmu
- Marketingová a administrativní činnost
- Koordinace a chod kanceláře
- Aktualizace webových stránek

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Místo výkonu práce: Praha 3
- Příjemné pracovní prostředí
- Dobré platové ohodnocení
- Nástup ihned
- Mzda 25-30 tis. Kč
- HPP zástup za MD na dobu tří let

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost, která je předním světovým dodavatelem zdravotnických potřeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Vzdělání: SŠ
- Psaní na PC všemi deseti
- Znalost MS Office
- Znalost SAP, Acrobat, Photoshop, editace webových stránek výhodou
- Zkušenosti při zpracování dat v Excelu výhodou (Power Point – výhodou)
- Organizační a komunikační schopnosti
- Schopnost práce v týmu
- Schopnost řízení projektů
- Efektivitu
- Minimálně 3 roky praxe na podobné pozici
- AJ – velmi dobrá znalost, NJ - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2230101  Datum zveřejnění: 20.8.2015