Obchodný manažér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnost zaoberajúcou sa službami v oblasti retailu hľadáme nového kolegu na pozici obchodný manažér

Požadavky:
• Vzdělání: min středoškolské s maturitou
• Praxe: v oblasti predaj služeb pre firemných klientov
• Angličtina – mierne pokročilý
• Český jazyk - výhodou
• Vodičský preukaz B
• Vynikajíce komunikačné zručnosti
• Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• Dobrý všeobecný prehľad
• Práca s orientáciou na výsledok
• Schopnosť načúvať potrebám zákazníkov
• Práca s PC – MS excel-pokročilý,MS PowerPoint- pokročilý
• Dobré vodičské schopnosti

Náplň práce:
• Vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov
• Pravidelná starostlivosť o existujúcich klientov
• Obchodné stretnutia s potencionálními klientami v teréne
• Prezentácie portfolia produktov společnosti
• Spracovávania dopytov klientov a tvorba cenových ponúk
• Zodpovědnost za komplexnú realizáciu obchodných prípadov
• Aktívny telefonický kontakt s potencionálními klientami
• Vypracovávanie/ úprava prezentačních materiálov
• Vyhodnocovanie a reporting ukončených obchodných aktivít
• Administratívna činnosť spojená s obchodovaním

Nabídka:
• Miesto práce: Bratislava
• Ponúkaný plat: základná mzda+pohyblivá zložka+provízie z predaj
• Termín nástupu: dohodou
• Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na emailovú adresu [email protected] . Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú splňovať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete len telefonický pohovor!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2233829  Datum zveřejnění: 24.8.2015