Referent kvality a finanční kontroly

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost obchodující se stavebními hmotami, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent kvality a finanční kontroly.

Náplň práce:
 analýzy a kalkulace - vypracování a vyhodnocení tabulek
 reporting
 dohled při zavádění nového ERP systému (spolupráce s týmem odborníků)
 optimalizace stávajících procesů
 dohled nad certifikací obchodních produktů
 správa webu
 koordinace systému řízení ISO 9001

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
 práce na HPP, nebo zkrácený úvazek
 služební telefon a notebook i k soukromým účelům
 5 týdnů dovolené
 stravování v areálu kanceláří
 možnost osobního rozvoje
 přátelský a mladý kolektiv v malé společnosti (rodinného typu)
 individuální přístup
 stabilitu a dlouhodobou spolupráci
 místo výkonu práce Praha 5
 nástup ihned, případně dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

společnost obchodující se stavebními hmotami

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
 VŠ vzdělání (ekonomického či obchodního směru)
 znalost základů účetnictví
 komunikativní schopnosti (jednání s úřady i klienty)
 dobrá znalost práce v Excelu
 analytické dovednosti, pečlivost
 výhodou zkušenost se správou či aktualizací webu/e-shopu
 německý jazyk výhodou
 praxi na obdobné pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2237584  Datum zveřejnění: 26.8.2015