Odborně-technický pracovník oddělení zkušební laboratoře

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti životního prostředí, hledáme nové kolegy na pozici odborně-technického pracovníka oddělení zkušební laboratoře.
Náplň práce:
• Měření fyzikálních faktorů prostředí
• Příprava a provádění zkoušek v terénu
• Analýza a zpracování dat, tvorba protokolů

Požadavky:
• VŠ technického zaměření
• Dobrá znalost MS Office, především MS Word a MS Excel
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič podmínkou)
• Zodpovědnost, pečlivost, praktičnost
• Schopnost práce v týmu
• Spolehlivost, flexibilita
Nabízíme:
• Stabilní zázemí v prosperující společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Práci v mladém kolektivu
• Pružnou pracovní dobu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Pracoviště Praha
• Nástup dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost působící v oblasti životního prostředí

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• VŠ technického směru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2237655  Datum zveřejnění: 26.8.2015