Strojmistr do polygrafické výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi významné evropské ofsetové tiskárny se specializací na barevný ofsetový plochý i rotační tisk, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojmistr do polygrafické výroby.
Náplň práce:
- Obsluha strojů ve výrobě (řezací / skládací / snášecí stroj)
- Manipulace s potištěnými archy a jejich zpracování
- Průběžná kontrola kvality tištěných archů
- Kontrola technologického postupu
- Spolupráce při opravách zařízení
- Čištění a údržba strojů
- Třísměnný provoz
Požadavky:
- Vyučení v technickém oboru, polygrafický nebo strojírenský obor - výhodou
- Praxe na obdobné pozici – výhodou
- Dobrá pracovní morálka, zodpovědnost a pečlivost při plnění pracovních úkolů
Nabízíme:
- Práci na HPP v stabilní české firmě
- Slušné platové ohodnocení (fix + osobní ohodnocení + přesčasy)
- Příspěvek na stravování
- Závodní stravování
- Penzijní připojištění
- Možnost osobního a profesního růstu
- Dle schopností neomezená možnost postupu v rámci výroby
- Pozice vhodná i pro absolventy
- Místo výkonu práce: Zlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

společnost patřící mezi významné evropské ofsetové tiskárny se specializací na barevný ofsetový plochý i rotační tisk

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2240444  Datum zveřejnění: 27.10.2015