Obchodní zástupce – kancelářské potřeby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti dodávání kancelářských potřeb a počítačového spotřebního materiálu na úrovni business-to-business, hledáme nové kolegy na pozici Obchodního zástupce – kancelářské potřeby.

Náplň práce
• Akvizice malých a středně velkých firem
• Vyjednávání podmínek spolupráce
• Vyřizování objednávek na denní bázi
• Péče o portfolio klientů
• Poskytování prodejního servisu, řešení požadavků klientů
• Budování dlouhodobých obchodních vztahů
• Plnění měsíčních obchodních plánů podle konkrétně nastavených cílů
• Pravidelné reportování přímému nadřízenému

Požadujeme
• Středoškolské vzdělání
• Zkušenosti v oblasti přímého prodeje jsou výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B
• Znalost práce s MS Office
• Loajálního a spolehlivého týmové hráče
• Komunikativní, energickou, ctižádostivou, samostatnou a cílevědomou osobnost

Nabízíme
• HPP v mezinárodní společnosti
• Motivující finanční ohodnocení /fixní plat + bonusy dle výkonu/
• Příležitost pro osobní a kariérní růst
• Služební automobil i pro soukromé účely, dále mobilní telefon, tablet, připojení na internet
• Pravidelná školení obchodních dovedností
• Motivační programy pro nejlepší zaměstnance - zajímavé odměny, např. pobyt v exotických destinacích
• Místo výkonu práce: Frýdek Místek a Karviná

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost působící v oblasti dodávání kancelářských potřeb a počítačového spotřebního materiálu na úrovni business-to-business.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2241109  Datum zveřejnění: 2.9.2015