IT specialista pro správu ERP systémů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost dodávající chytrá řešení SAP Business One pro malé a střední podniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT specialista pro ERP systémy.

• Instalace a správa informačního podnikového systému SAP Business One pro segment SME
• Tvorba návrhů HW infrastruktury serverů, instalace, nastavení a správa
• Instalace, nastavení a správa tiskáren
• Instalace a správa technologií pro RFID a čárové kódy
• Správa webových služeb a B2B technologií
• Odpovědnost za dosažené výsledky
• Příležitostní výjezdy ke klientům v případě nutnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP
• Dvojsložkové platové ohodnocení – fix + 2 úrovně bonusů
• Partnerská spolupráce s leadrem v oblasti podnikových aplikací
• Dynamický kolektiv s vlídním, osobním přístupem ke každému zaměstnanci
• Globální způsob práce - SAP Community Network
• Flexibilní pracovní doba
• Odborné vzdělávání několikrát ročně
• Velký prostor pro seberealizaci a kreativní řešení
• Certifikace
• Notebook, mobil, firemní vůz pro prac. účely
• Pozice vhodná i pro absolventy s praxí
• Nástup: dohodou, ihned - výhodou
• Místo výkonu práce: Olomouc

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost dodávající chytrá řešení SAP Business One pro malé a střední podniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ + 3 roky praxe v IT (správa IS, programování, vývoj), VŠ - výhodou
• Velmi dobré znalosti z oblasti IT
• Schopnost drobného programování
• Znalost serverových produktů Microsoft (operační systémy serverů) - výhodou
• Certifikáty z oblasti Microsoft produktů - výhodou
• AJ – pokročilý – písmem (čtení tech. dokumentace a mailové komunikace)
• ŘP skupiny B
• Znalost Linux - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2245173  Datum zveřejnění: 8.9.2015