Svářeč

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Svařování opakovaných dílů z uhlíkových a nerezových ocelí
• Montážní činnost
• Občasné servisní a montážní výjezdy (ČR)

Požadavky:
• Výuční list v oboru
• Svářečské oprávnění pro svařování metodou TIG a MAG
• ŘP sk. B
• Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu

Nabízíme:
• Práci na HPP v stabilní a rostoucí české firmě s více než 20-letou tradicí
• Slušné platové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• 13. Plat
• Pracoviště: Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na email [email protected] a do předmětu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá strojírenským průmyslem s vazbou na výrobu zařízení pro úpravu a čištění vod, ekologii a výrobu filtračních zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Svářeč.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2246274  Datum zveřejnění: 9.9.2015