MarComm Specialista Junior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je poskytovatelem satelitní digitální televize, hledáme vhodné kandidáty na pozici MarComm Specialista Junior.

Náplň práce:
• Příprava a exekuce marketingových kampaní na základě marketingového plánu
• Přímá komunikace: Direct mailing, direct e-mailing, kampaňové stránky v externím magazínu
• Nepřímá komunikace: Spolupráce na kreativně nadlinkových kampaní, komunikace s kreativní agenturou,
• PR: Příprava tiskových zpráv
• Interní komunikace: Příprava a distribuce informací v rámci společnosti a smluvních partnerů
• Sociální media: FB, Twitter, Google + spolupodílení se na komentářích, kampaně, jednání s mediální agenturou
• Růst zákaznické základny společnosti, zvyšování výnosů a profitu z produktů prostřednictvím nadlinkových i cílených marketingových aktivit na nové i stávající zákazníky společnosti
• Zvyšování spokojenosti a loajality zákazníků společnosti

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Kreativní a motivující práci pro stabilní společnost s 2 milionovou bází zákazníků
• Zajímavé platové ohodnocení
• Firemní notebook a mobilní telefon
• Mladý a dynamický tým
• Příjemné pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností
• 5 týdnů dovolené
• Možnost samostatné, zodpovědné a různorodé práce
• Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Pro našeho klienta, společnost, která je poskytovatelem satelitní digitální televize, hledáme vhodné kandidáty na pozici MarComm specialista.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Zkušenosti s tvorbou kampaní a jejich koordinací
• Vysokoškolské vzdělání (s marketingovou specializací)
• Minimálně 1 rok praxe v marketingové komunikaci (consumer segment)
• Zkušenosti z oblasti placené TV výhodou
• Schopnost pracovat samostatně i týmově
• Analytické myšlení
• AJ - pokročilá úroveň (slovem i písmem)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2249318  Datum zveřejnění: 14.9.2015