Team leader/ Customer Service Employee

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou a prodejem technických plastů a nejvíce se zaměřující na Automobilový průmysl, elektrotechnika a elektronika, hledáme vhodné kandidáty či kandidátky na pozici Team leader/ Customer Service Employee

Náplň práce, povinnosti:

• Vedení týmu až 15 osob (platí pro team leadera)
• Rozvoj a motivace zaměstnanců
• Odpovědnost za efektivní řízení chodu zákaznického servisu
• Zabezpečení zákaznických služeb zahrnující i specifické požadavky zákazníků
• Zpracování a kontrola celého procesu služeb (objednávky, fakturace)
• Zajištění interní a externí komunikace
• Řešení reklamací

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
• Práci na HPP
• V rámci benefitů nabízíme např. příspěvek na penzijní spoření, stravenky, flexi pasy, příspěvek na dopravu, 13. plat, zahraniční cesty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

která se zabývá výrobou a prodejem technických plastů a nejvíce se zaměřující na Automobilový průmysl, elektrotechnika a elektronika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

• SŠ, VŠ
• Angličtina na komunikativní úrovni + jeden z jazyků němčina, polština, nebo turečtina
• 3 roky praxe v zákaznickém servisu
• Dobré komunikační schopnosti
• Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu (platí pro Team leadera)
• Znalost SAP výhodou, Excel, Word
• Týmový hráč
• Proaktivní postoj se zaměřením na výsledky zákaznicky orientované
• Plánovací a organizační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2257275  Datum zveřejnění: 22.9.2015