Obchodní konzultant - energie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zavedenou obchodní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici obchodního konzultanta do obchodního a retenčního oddělení.

Náplň práce:
• Komfortní péče o klienty
• Zákaznická podpora
• Akvizice nových klientů
• Místo výkonu práce: celá ČR
• Pobočky: Praha; Liberec; Plzeň; Hradec Králové; Tábor; České Budějovice; Brno; Ostrava; Zlín

Požadavky:
• Samostatnost a motivovanost
• Obchodní praxe – výhodou
• Komunikativnost
• Flexibilita
• Týmový duch

Nabízíme:
• Stabilitu a zázemí velké společnosti
• Možnost osobního růstu
• Služební automobil i k soukromým účelům
• Možnost ubytování
• Zajímavé platové ohodnocení

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2258957  Datum zveřejnění: 24.9.2015