Technik junior - Správce management nástrojů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, který zajišťuje komplexních IT řešení zákazníkům od odborných konzultací, přes návrhy řešení, řízení projektů až po následný dohled a vzdálenou správu sítí, hledáme vhodné kandidáty na pozici technik junior.

Náplň práce:
• správa systémů a aplikací v oblasti IT infrastruktury
• řešení incidentů a změn na management nástrojích vzdáleným přístupem nebo v lokalitě zákazníka
• instalace HW a SW u klientů
• spolupráce na implementacích nových projektů
• servisních pohotovost na telefonu s možností výjezdu na lokalitu zákazníka
• převážná část činností spočívá v rutinních postupech a vykonávání pravidelných činností
• realizace změn v konfiguracích
• návrhy na zlepšení zavedených postupů
• styl práce klade větší důraz na znalosti s širokým záběrem než hluboké znalosti jedné oblasti
• práce poskytuje základ pro možný profesní růst v nejrůznějších oblastech správy IT
• místo výkonu práce v Praze

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• pozice je vhodná pro absolventy
• příležitost rozvinout svoje schopnosti
• práci v perspektivní a rozvíjející se oblasti trhu ICT
• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• jeden týden dovolené navíc
• 5 sickdays
• firemní kurzy angličtiny
• stravenky, občerstvení na pracovišti
• nástup ideálně 1.11.2015

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

který zajišťuje komplexních IT řešení zákazníkům od odborných konzultací, přes návrhy řešení, řízení projektů až po následný dohled a vzdálenou správu sítí

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované znalosti a vlastnosti:
• VŠ vzdělání technického směru, absolvent bez praxe nebo s minimální praxí
• základní znalosti TCP/IP a síťových technologií
• znalost práce s aplikacemi Office
• znalost anglického jazyka na úrovní B2 – FCE (First Certificate in English)
• řidičský průkaz sk. B a zkušenosti s řízením motorového vozidla

Vítáno, není podmínkou:
• základní znalosti administrace operačních systémů (Linux, Windows)
• základní znalosti tvorby skriptů/programování (Perl, Shell, Web Services)
• základní znalosti Open source nástrojů pro správu IT (Nagios, RRD, Cacti)
• základní znalosti Komerčních nástrojů správy IT (IBM, CA Technologies, Microsoft, Cisco)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2281612  Datum zveřejnění: 8.10.2015