Rozpočtář obchodního úseku

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je generálním dodavatelem staveb a monolitických konstrukcí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozpočtář obchodního úseku.

Náplň práce:
• Tvorba rozpočtů, kalkulací pro cenovou část nabídky do soutěží a výběrových řízení dle zadávací dokumentace
• zpracování nabídkových rozpočtů jednotlivých zakázek
• zpracování odbytového rozpočtu pro nabídkovou činnost, na základě vypracování nákladové ceny zakázky
• vypracování nákladové ceny zakázky
• kalkulace jednotkových cen stavebních prací
• spolupráce při kalkulacích jednotkových cen s výrobním oddělením
• technická kontrola projektové dokumentace a výkazů výměr
• případné vypracovávání výkazů výměr dle projektové dokumentace
• odpovědnost za správnost a úplnost vytvořených rozpočtů
• zjišťování technických informací nezbytných k efektivnímu sestavení rozpočtu a cenové nabídky, včetně návrhů alternativních technických řešení
• komunikace s investory a projektanty při zpracování nabídkových rozpočtů
• vypracování Plánu organizace výstavby
• vypracování Harmonogramů výstavby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• uplatnění v české stavební společnosti s možností profesního i kariérního růstu
• zázemí dynamické a stabilní společnosti
• odpovědnou a zajímavou práci v obchodní činnosti společnosti
• týmovou práci v mladém přátelském kolektivu
• zajímavé finanční ohodnocení odpovídající přístupu k práci a dosaženým výsledkům
• podíl na výsledcích společnosti formou 13.platu
• dobré pracovní podmínky a profesionální přístup
• týden dovolené nad zákonný rámec
• notebook, mobilní telefon
• místo pracoviště: Praha

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

společnost, která je generálním dodavatelem staveb a monolitických konstrukcí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru (v případě SŠ min. 1 rok praxe na obdobné pozici nebo v oblasti realizace staveb, u VŠ možno absolvent)
• praxe na obdobné pozici, případně ve stavební výrobě výhodou
• odborná zdatnost a zájem o obor stavebnictví
• komplexní zpracování rozpočtů, přehled o cenách
• zkušenosti se zpracováním rozpočtů dle zákona 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách výhodou
• znalost čtení projektové a technické dokumentace
• znalost stavebních konstrukcí, materiálů a technologie provádění staveb
• znalost individuálních kalkulací jednotkových cen s ohledem na nákladovost materiálu a práce
• znalost některého SW na tvorbu rozpočtů výhodou
• dobrou znalost práce s MS Office, zejména Excel
• znalost základních funkcí a práce v AutoCad a MS Project výhodou
• řidičský průkaz skupiny B
• Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2317240  Datum zveřejnění: 5.11.2015