Regionální manažer/ka - Morava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se již přes 30 let ve světě a 15 let v ČR zabývá výživou a programy na snižování váhy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Regionální manažer/ka.

Náplň práce
• Koučování stávajících poradců v přiděleném regionu
• Pomoc s rozjezdem poraden u nových poradců
• Doškolování (stávajících)poradců
• Účast na zkouškách nových poradců
• Denní kontakt s poradci (email, telefon)
• Pravidelní navštěvování poradců v místě jejich působení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Zajímavou práci, která je současně i koníčkem
• Práce na HPP nebo ŽL
• Mobil, notebook
• Služební automobil po zkušební době
• Školení a různé akce v zahraničí
• Motivační finanční ohodnocení
• Působnost: celá Morava

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Společnost, která se již přes 30 let ve světě a 15 let v ČR zabývá výživou a programy na snižování váhy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
• SŠ/VŠ se zaměřením na nutriční poradenství a zdravý životní styl
• Dobrá znalost AJ – výhodou
• Znalost práce s PC
• Bydliště Vysočina, Olomoucký kraj, (Jihomoravský kraj) – výhodou
• Optimismus, loajálnost
• Vynikající organizační vlastnosti
• Empatie, mít rád práci s lidmi, dovednost motivovat sebe a ostatní
• Ochota hodně cestovat (1 den v týdnu office Praha + účast na zkouškách v Praze, jinak v terénu)
• Pozitivní vztah k zdravému životnímu stylu a hubnutí
• ŘP sk. B – velmi dobrý řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2325060  Datum zveřejnění: 11.11.2015