Vedoucí staveb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá stavbou inženýrských sítí, demoličními a sanačními pracemi, hledáme kandidáty na pozici Vedoucí staveb.

Náplň práce:
• stanovování koncepce technických řešení výstavby
• řízení realizace staveb, koordinace činnosti podřízených techniků
• koordinace účastníků výstavby objektů a technologických částí
• plná odpovědnost za splnění ekonomického plánu (měsíční, čtvrtletní, roční) přidělené stavby
• vytvoření nákladové kalkulace pro každou přidělenou stavbu
• kontrola souladu nákladové kalkulace každé přidělené stavby s reálnou situací každý měsíc
• zajišťování dodávek materiálu a služeb výhradně dle schválených pracovních postupů společnosti
• samostatné vedení stavby
• vyžadování plnění veškerých schválených pracovních postupů společnosti všemi podřízenými
• vedení příslušných jednání s písemnými reporty vedoucímu projektů
• řízení, usměrňování a kontrola dodržování technologických a pracovních postupů výstavby
• zajišťování plynulosti stavby
• zajišťování stanovených technických a ekonomických parametrů
• vytvoření a aktualizace veškeré povinné dokumentace přidělené stavby
• navrhování odměn a srážek ze mzdy pro své přímé podřízené, kontrola zdůvodnění odměn a srážek ze mzdy navržených svými podřízenými
• povinná účast na setkáních s vedoucím projektů
• udržování povědomí o důležitosti zásad norem ISO
• zajišťování prevence a úkolů BOZP a PO

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti s obratem 200 mil./rok
• místo výkonu práce Praha
• odpovídající platové ohodnocení

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected].
V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, která se zabývá stavbou inženýrských sítí, demoličními a sanačními pracemi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• druh vzdělání: střední s maturitou – stavební zaměření (vodohospodářské stavby)
• délka praxe - 3 roky
• znalost práce na PC - MS Office
• ŘP sk. B
• organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2332716  Datum zveřejnění: 18.11.2015