Marketingový manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se zdravým životním stylem a výživovým poradenstvím, hledáme vhodné kandidáty na pozici Marketingového manažera.

Příprava a realizace marketingové strategie, zdravý životní styl, pohyb, sport, dobré vztahy s klienty, plynná komunikace v anglickém jazyce - pokud vás to oslovilo, čtěte dále.

Náplň práce:
• vytváření a následná implementace marketingové strategie a plánů pro rozvoj aktivit na roční bázi (aktivity po celé ČR)
• příprava rozpočtu na celý rok a kontrola jeho plnění
• koordinace práce s externími agenturami v oblastech médií, reklamy a PR
• jednání o cenových nabídkách
• monitoring a analýza konkurence

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• HPP
• zodpovědnou a kreativní práci
• možnost pracovat ve skvělém, mladém týmu a přátelském prostředí
• možnost dalšího vzdělávání
• motivační systém odměňování
• notebook, mobil
• po zkušební době osobní automobil
• místo výkonu práce: Praha – Západ
• nástup ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Výživové poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• prokazatelná zkušenost s vedením a motivováním lidí
• plynulý AJ – spolupráce se zahr. kolegy
• dobrá orientace na internetu, Facebooku a dalších sociálních sítí
• SŠ/VŠ v oblasti marketingu / ekonomie
• dobré organizační schopnosti, dodržování termínů a nastavování priorit
• kreativec, který zvládá jednoduchou grafiku
• zkušenosti s prodejem face to face

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2333764  Datum zveřejnění: 19.11.2015