PLC programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se průmyslovou automatizací a využitím obnovitelných zdrojů energií, hledáme vhodné kandidáty na pozici PLC programátor

Náplň práce:
• Analýza vstupních podkladů a požadavků zákazníka
• Vytváření dokumentace pro tvorbu SW aplikací
• Programování PLC aplikací
• Spolupráce při vytváření uživatelského rozhraní aplikací na základě grafických návrhů a požadavků uživatelů
• Testování aplikací
• Uvádění do provozu řídicích systémů

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Perspektivní a zajímavou práci na HPP v dynamicky se rozvíjející společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení – fix + bonusy (odměny za projekt, 13. plat, odměny za pobyty v zahraničí, odměny od vedoucích projektů)
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský až rodinný kolektiv
• Příspěvek na stravování
• Možnost průběžného vzdělávání (vlastní oborové a jazykové kurzy)
• 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
• Dobrá dostupnost - blízko VŠB v areálu Vědecko-technologického parku
• Penzijní a životní připojištění
• Teambuildingy
• Možnost kariérního a odborného postupu
• Místo výkonu práce – Ostrava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru, zaměření na měřící a řídící techniku - výhodou
• Programátorské schopnosti
• Technické myšlení
• Znalost programování PLC
• Širší znalosti IT výhodou (sítě, administrace Win + Linux, …)
• Mírně pokročilá znalost angličtiny (komunikace s klienty, přijímání instrukcí, čtení dokumentace), další cizí jazyky - výhodou
• Flexibilita, samostatnost, odpovědnost
• Komunikační a organizační schopnosti
• Ochotu cestovat (včetně zahraničních pracovních cest)
• Trestní bezúhonnost
• ŘP skupiny B
• Vhodné i pro absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2333950  Datum zveřejnění: 19.11.2015