Přípravář/rozpočtář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se pozemními a dopravními stavbami, hledáme vhodné kandidáty na pozici Přípravář/rozpočtář

Náplň práce
• zpracování výkazů výměr podle podkladů projektu a ocenění
• spolupráce s dodavateli v předvýrobní přípravě
• posouzení projektové dokumentace
• poptání a výběr subdodavatelů
• sestavení výrobních nákladů zakázky
• plánování struktury nákladů
• kompletace dokumentů výrobní přípravy
• upřesňování rozsahu prací
• upřesňování původního rozpočtu do podpisu Řídící smlouvy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• zázemí stabilní stavební společnosti
• zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
• možnost seberealizace
• odpovídající finanční ohodnocení
• týden dovolené navíc, mobil, notebook
• propracovaný systém kvalifikačního a osobnostního rozvoje
• místo výkonu práce – Nymburk

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření (pozemní stavitelství, dopravní stavitelství)
• odborná praxe min. 3 roky
• znalost stavebního zákona a zákona o veřejných zakázkách
• orientaci ve stavební a technické dokumentaci staveb
• schopnost týmové spolupráce
• uživatelská znalost práce na PC
• znalost programu Cross a Lotus Notes výhodou
• znalost AJ – výhodou
• samostatnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, flexibilita
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2334144  Datum zveřejnění: 19.11.2015