Konstruktér / Projektant – Elektro – i pro absolventy s AJ/NJ a ochotou cestovat

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vzdělání v oboru elektro, zajímá Vás oblast letectví, domluvíte se anglicky nebo německy, lákají Vás cesty po západní Evropě a USA? Pokud ano, jste tu správně.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá inženýrskými, konstrukčními a technologickými službami nejen v letectví hledáme kandidáta na pozici Konstruktér / Projektant – Elektro.

Náplň práce
Pracovní náplň spočívá v tvorbě a modifikaci konstrukční výkresové a průvodní dokumentace elektrických obvodů (napájení, signalizace, audio, video,…) pro letectví:

• spolupráce s Boeing a Airbus
• od koncepčního návrhu
• návrhu elektrotechnických schémat
• tvorby výrobní dokumentace svazků (3D + 2D)
• návrhu instalace elektrických svazků a zařízení (3D + 2D)
• tvorba průvodní dokumentace
• podpora při instalaci a oživování

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
• znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
• znalost elektro schémat ve 2D
• cit pro detail
• umění naslouchat zákazníkovi
• flexibilitu
• ŘP sk. B, ochotu cestovat k zákazníkům, vč. dlouhodobých výjezdů (zahraniční pracovní cesty především do západní Evropy, případně USA)
• výhodou je praxe v oboru letectví, případně praxe v oboru projektování
• zkušenost s konstrukční prací ve 3D programech (Catia V5) výhodou
• místo výkonu práce: Praha nebo Plzeň

Nabízíme
• zázemí stabilní společnosti se zaměřením na významné zahraniční i domácí klienty
• kvalifikační a profesní růst (juniorské a seniorské pozice) – možnost práce i pro absolventy
• flexibilní pracovní dobu
• možnost práce na zkrácený úvazek
• zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, výuka jazyků, pomoc s ubytováním, atd.)
• školení v oblasti 3D CAD technologií (Catia V5) atd.
• různorodou, samostatnou a zajímavou práci
• zahraniční pracovní cesty, především do západní Evropy, případně USA

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

elektro

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2334211  Datum zveřejnění: 19.11.2015