Obchodně - nákupní specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti marketingu již více než 20 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně – nákupní specialista.

Náplň práce:
• být specialistou na danou komoditu v oblasti marketingových předmětů (znát materiály, způsoby a možnosti výroby, brandování)
• kombinování činnosti operativního a strategického nákupu
• sledování nových trendů a vyhledávání vhodných produktů do portfolia
• vyhledávání nových možností a dodavatelů, rozvíjení ověřených dodavatelských vztahů po celém světě
• samostatné řešení obchodně - nákupní situace (poptávka, cenové jednání, zajištění výrob a kooperací)
• vyjednávání o cenách a obchodních podmínkách
• spolupráce s obchodním oddělením, logistikou, marketingem, grafickým oddělením a zapracovávání jejich potřeb do nákupního řešení
• pravidelné návštěvy dodavatelů (navazování nových kontaktů, vyjednávání podmínek, kontrola výroby)
• účast na veletrzích v zahraničí
• rozvíjení své kariéry

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Samostatnou a kreativní práci na HPP v zavedené firmě s 23ti letou tradicí
• samostatnost při realizování nákupních procesů
• velký prostor pro kreativitu při volbě nákupní strategie
• odborný rozvoj a vzdělávání
• přímý postup na základě dobrých výsledků na vedoucí pozici (zodpovědnost za podřízené)
• zahraniční cesty
• jazykové kurzy
• penzijní nebo životní připojištění
• týden dovolené navíc
• sick day
• další firemní výhody (sport, kultura, firemní akce, produktové slevy...)
• místo výkonu práce: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Společnost působící v oblasti marketingu již více než 20 let.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ vzdělání s maturitou
• Pokročilou znalost AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem (poptávky, nabídky a jednání v AJ na denní bázi)
• předchozí praxe v obchodní nebo nákupní oblasti na úrovní B2B – výhodou
• Výborné komunikační dovednosti
• ŘP sk. B
• Ochotu převzít zodpovědnost za dosažené výsledky
• praktické obchodní myšlení
• flexibilitu a zodpovědnost
• aktivní přístup a schopnost samostatně řešit obchodně/nákupní situace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2341218  Datum zveřejnění: 4.1.2016