Account manager s Aj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, působící v oblasti marketingu již více než 20 let, hledáme vhodného kandidáta na pozici Account manager s Aj.

Náplň práce:
• kompletní starost o zakázky (každodenní komunikace se zákazníkem v angličtině), včetně vnitrofiremní koordinace kroků s dalšími odděleními (nákup, logistika, sklad)
• po zaučení a postupném převzetí projektů stávajících zákazníků také rozvíjení a hledání nových obchodních příležitostí,
• akvizice nových klientů – vyhledávání nových obchodních příležitostí, aktivní na-bídky a osobní jednání
• určování si vhodné obchodní strategie s cílem dosahování plánovaných obratů
• samostatné řízení průběhu zakázek, zpracování nabídek, domluva obchodních
• každodenní kontakt s obchodními partnery (telefonický, e-mailový, osobní), indi-viduální přístup
• sledování vývoje, trendů, novinek, účast na vývoji nových reklamních položek

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• dlouhodobou perspektivní práci na HPP v zavedené firmě s 23ti letou tradicí
• motivující finanční ohodnocení – fix + bonusy (provize z prodeje, roční odměny dle plnění plánu)
• služební automobil, notebook, mobil
• poskytnutí portfolia stávajících zákazníků
• možnost přímého postupu v kariérním žebříčku
• komplexní program vzdělávání a školení
• po roce týden dovolené navíc a sick days
• příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
• další firemní výhody (sport, kultura, firemní akce, produktové slevy...)
• příjemné pracovní prostředí a sympatický kolektiv
• občerstvení na pracovišti
• práci, jejíž výsledky jsou skutečně ve světě vidět!
• místo výkonu: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• pokročilá znalost AJ pro každodenní využití (mluvená i písemná komunikace)
• SŠ vzdělání s maturitou
• předchozí praxe v obchodní oblasti či v podpoře prodeje - výhodou
• výborný všeobecný přehled a povědomí o ekonomické situaci
• další cizí jazyk je velkou výhodou
• výborné komunikační schopnosti
• obchodní uvažování, tah na branku a zdravý selský rozum
• iniciativa, nasazení a vytrvalost směřující k obchodním výsledkům
• dobrou znalost práce s PC (Word, Excel, Powerpoint, internet, Outlook)
• ŔP sk. B
• ochotu cestovat do zahraničí
• časová flexibilita, stresová odolnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2341232  Datum zveřejnění: 4.1.2016