Obchodno - technický poradca

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitranský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nášho klienta, medzinárodnou nemeckou výrobnou spoločnosť zaoberajúca sa výrobou suchých maltových zmesí, hľadáme vhodné kandidáti na pozici Obchodno - technický poradca.
Náplň práce
• vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu
• starostlivosť o zákazníkov, prijímanie objednávok
• prezentovanie a propagovanie tovaru
• poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, riešenie reklamácií
• zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja
• reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému
• účasť na veľtrhoch

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ponúkame:
• Zaškolenie na centrále v Brne
• Motivujúce platové ohodnotenie – fix + provízie z predaja
• Firemný automobil aj pre súkromné účely, notebook, mobil
• Príspevok na stravovanie
• 5 týždňov dovolenky
• Firemné akcie
• Pravidelné produktové a obchodné školenia
• Nástupu: dohodou, ihneď - výhodou
• Pracovisko: Veľký Meder

Informace o náboru

Pokud Vás tato ponuka zaujala, zašlete nám Váš štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Budeme Vás v najbližší dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidáti, ktorí nebu-dú splňovať výše uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultanti absolvujete len telefonický po-hovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

medzinárodnou nemeckou výrobnou spoločnosť zaoberajúca sa výrobou suchých maltových zmesí

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Maďarský jazyk – aktívne (slovom aj písmom)
• Orientácia a skúsenosť s predajom na maďarskom trhu – výhodou
• Prax v obchode min. 2 roky
• Vodičský preukaz sk. B
• Užívateľská znalosť (Word, Excel, Outlook alebo Lotus Note)
• Príjemné vystupovanie
• Komunikačné zručnosti
• Časová flexibilita a ochota cestovať
• Zodpovednosť
• Samostatnosť

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2341391  Datum zveřejnění: 4.1.2016